Servis

Zajistíme kompletní administrativu,
týdenní zpracování provizí a compliance.

Váš styl, Vaše pravidla

Spolu svobodně

Naším cílem je vytvořit Vám zázemí, o které se můžete opřít. Dáme Vám vždy na výběr z toho nejlepšího. Až stovky produktů z různých oblastí Vám budou k dispozici. Rozmanitost a variabilita Vám bude otevírat dveře tam, kde pro jiné zůstanou zamčeny. Rozhodnete se vždy svobodně, dle Vaší intuice. Vaše zpětná vazba bude naše motivace.

Partnerství

Spolu to vyřešíme

Je pro nás velice důležité navázat s Vámi vztah. Nechceme s Vámi hrát poker, proto u nás máte přístup ke všem informacím v té nejotevřenější formě. Servis u nás není jen slovo, servis je u nás opravdovou službou, kde se můžete s důvěrou obrátit na ty z nejzkušenějších, kteří vytváří naše blogy, e-booky, weby atd. a jejichž úkolem je být Vám k dispozici a diskutovat Vaše poznatky.

Backstage

Spolu dosahujeme nejlepších podmínek

Máme opravdu velké podium, které poskytuje prostor tisícům našich partnerů z oblasti finančnictví. Naši partneři s námi spoluvytvářejí ta nejlepší řešení pro desítky tisíc klientů. Jsme si naprosto vědomi této zodpovědnosti, a proto týlové zázemí jež poskytujeme, je precizní živý organismus, který reaguje na jakýkoliv podnět. Neoddiskutovatelné výsledky, které máme díky propojení všech aspektů, nám poskytují významnou pozici na trhu, která nám otevírá oponu do zákulisí nejlepších podmínek.

Analýza a poradenství

Spolu jsme blíž cíli

Pro člověka základní systém a vzorec chování. Potřebujeme-li se v něčem vyznat, musíme zjistit jak to funguje. Když zjistíme jak to funguje, hledáme lepší a nejlepší produkt. Tímto se zdokonalujeme. Utváříme srovnávací programy pro vyselektování toho nejlepšího. Program Vám je k dispozici. Abychom Vám ušetřili čas a dělali Vás konkurenceschopnými.

Finanční odborníci

Společně profesionálně

Z našeho portfolia si vybere opravdu každý. Vždy u nás najdete co potřebujete. Samostatný finanční poradce, nebo velké poradenské firmy, jsme připraveni na různé varianty. Předložíme Vám pro každého na míru návrhy a Vy se rozhodnete. Využijeme všech našich nástrojů ke spokojenosti Vaší i Vašich klientů, kteří se na Vás s důvěrou obracejí.

Edukace

Spolu chytře

Celý náš tým odborníků prochází neustálým nekončícím procesem vzdělávání. Jsou profese, ke kterým celoživotní vzdělávání neodmyslitelně patří. Oblast finančnictví je jednou z nich. Přizpůsobujeme se požadavkům jednotlivců, trhu i širšímu pojetí například v oblasti legislativy.
Investujeme do průzkumů marketu, inspirujeme se tam kde to funguje, vyvíjíme. Poskytujeme takové podmínky aby z těch nejlepších, vzešlo také to nejlepší .

Zázemí, stabilita, finance

Spolu rosteme

Víme, kdo jsme. Máme pevně vybudovanou nejen finanční nezávislost. Jsme odborníci v odvětvích, kterými si zajišťujeme vnitřní finanční stabilitu a neohroženost. Jsme finanční profesionálové a máme vše dobře spočítané. Ke spolupráci zveme všechny ty, kdo chtějí být našimi partnery a spolupodílet se na růstu.
Vaše odměny jsou naší prioritou za dobře odvedenou práci. Pečlivě se staráme o naši klientskou zahrádku a když zasejeme, ze zkušeností víme že úroda bude přímo úměrná našemu vynaloženému úsilí a poskytnuté nadstandardní péči.

Co nás čeká?

...skvělá budoucnost

Stojíme si za tím co děláme. Jsme tým. Máme vybudovanou základnu na pevných hodnotách. Vzděláváme se.
Jsme adaptabilní. Hledáme a vyvíjíme řešení. Jsme odborníci a profesionálové. Máme pozitivní přístup.

Jsme inovativní

Spolu moderně

Věnujeme se lidem, zákazníkům, klientům. Vy všichni nás motivujete. Dodáváme včas. Pracujeme velmi kvalitně legislativně správně, tudíž bezpečně.
Vážíme si komodit jako je čas, dobré nápady, peníze. Tímto zbožím rozhodně neplýtváme.
Využíváme celosvětové moderní pracovní nástroje. Nikdo pro nás není pouhé číslo. Empatie, individuální a kladný přístup nás dělá výjimečnými. Nezůstáváme stát, upgradujeme v závislosti na poptávce z trhu.

Naši partneři